زندگی – معاش بهینه ساز اطلاعات کامپیوتر

زندگی – معاش: بهینه ساز اطلاعات کامپیوتر دستگاه هوشمند موتو رجست و جو گوگل زندگی فناورانه

گت بلاگز اخبار گوناگون عکس ، نخستین خودروهای ساخت رنو

تیپ D دقیقا شبیه C ارائه شد و تنها تفاوت این دو ماشین در سقف متحرک ظاهر D عنوان شد. نسخه E نیز دارای سقف طولانی‌تری نسبت به مدل B بود و هیچ دری در ساختار آن دید

عکس ، نخستین خودروهای ساخت رنو

نخستین خودروهای ساخت رنو/عکس

عبارات مهم : ماشین

تیپ D دقیقا شبیه C ارائه شد و تنها تفاوت این دو ماشین در سقف متحرک ظاهر D عنوان شد. نسخه E نیز دارای سقف طولانی تری نسبت به مدل B بود و هیچ دری در ساختار آن دیده نمی شد.

اولین خودروهای کوچک کمپانی رنو بین سال های 1898 تا 1903 ساخته شدند. لوئی رنو کارآفرین و صنعتگر فرانسوی، بنیانگذار شرکت رنو نخستین اتومبیلش را با “رنو ظاهر A” در سال ۱۸۹۸ ساخت.

به گزارش عصر کشور عزیزمان ایران ، در آن وقت بر روی نخستین محصول ساخته شده است رنو یک موتور “د دیون باتم” راه اندازی شد و لاستیک های کارخانه کانتیننتال در زیر بدنه ماشین قرار گرفتند. لاستیک هایی که هنوز بعضی از مدرن ترین خودروهای رنو را حرکت می دهند.

خودروی کوچک تایپ A یا 1CV
اولین ماشین کارخانه رنو به وسیله خالق و سازنده این شرکت در سال 1898 ساخته و در همان سال به دوست پدرش که قصد داشت هر روز طول خیابان “لپیک را طی کند، فروخته شد. 12 نسخه از این ماشین در همان شب به فروش رسید. علت مهم خرید این ماشین به وسیله مشتریان آشنا، توانایی فوق العاده ماشین جهت اوج رفتن راحت و بی دردسر از خیابان بود. موتور “د دیون باتم” این رنو یک نسخه یک سیلندر با سرعت تقریبی 32 کیلومتر در ساعت بود.

خودروی ظاهر B
پس از ساخت نخستین خودرو، برادران رنو به فکر عوض کردن و تحولات خاص جهت ادامه راه خود افتادند. خودروی دوم این کمپانی تازه تاسیس، همان مدل تایپ ای با تغییرات ظاهری محسوب می شود. تغییرات ماشین که مشمول بر یک سقف و دو در می شد، در آن وقت کمی عجیب به نظر می رسید.

لویی رنو، 1903

طرح خودروهای اولیه و کوچک رنو، طراحی بدنه و شاسی در کنار دنده متغیر سرعت

عکس ، نخستین خودروهای ساخت رنو

خودروی ظاهر C
تیپ C نخستین خودروی 4 نفره رنو محسوب می شود. بعد از چندین اصلاح فیزیکی و مکانیکی، این ماشین در نمایشگاه موندیال پاریس 1900 معرفی شد و جهت نخستین بار برادران رنو را به عنوان خودروساز مطرح کرد.

ظاهر D/E/G
خودروی ظاهر D سری B، سال 1901

تیپ D دقیقا شبیه C ارائه شد و تنها تفاوت این دو ماشین در سقف متحرک ظاهر D عنوان شد. نسخه E نیز دارای سقف طولانی‌تری نسبت به مدل B بود و هیچ دری در ساختار آن دید

تیپ D و E بسیار شبیه نسخه C ارائه شدند و شاید از معدود تفاوت های آنها بتوان به موتور ارتقاء یافته 5CV در مدل های جدیدتر اشاره کرد. ظاهر D دقیقا شبیه C ارائه شد و تنها تفاوت این دو ماشین در سقف متحرک ظاهر D عنوان شد.

نسخه E نیز دارای سقف طولانی تری نسبت به مدل B بود و هیچ دری در ساختار آن دیده نمی شد. در مدل G از همان شاسی و بدنه تایپ D و E استفاده شد و رنویی ها موتور ارتقاء یافته تری را جهت آن برگزیدند. ولی بسیاری از کارشناسان ظاهر E را به عنوان رسمی ترین و آشنا شده است ترین خودروی این برند می شناسند. خودرویی که به اذعان بسیاری از علاقه مندان دنیای ماشین بلوغ خودروسازی رنو را نشان می دهد.

واژه های کلیدی: ماشین | موتور | اخبار گوناگون

عکس ، نخستین خودروهای ساخت رنو

عکس ، نخستین خودروهای ساخت رنو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz