زندگی – معاش بهینه ساز اطلاعات کامپیوتر

زندگی – معاش: بهینه ساز اطلاعات کامپیوتر دستگاه هوشمند موتو رجست و جو گوگل زندگی فناورانه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات برنده بازی استقلال – صنعت نفت قهرمان جام حذفی می‌شود

عضو کمیته فنی استقلال با بیان اینکه بازیکنان این تیم باید از حال و هوای بازی با پارس جنوبی خارج شوند، گفت: برنده بازی استقلال – صنعت نفت قهرمان جام حذفی خواهد ش

برنده بازی استقلال - صنعت نفت قهرمان جام حذفی می‌شود

برنده بازی استقلال – صنعت نفت قهرمان جام حذفی می شود

عبارات مهم : برنده

عضو کمیته فنی استقلال با بیان اینکه بازیکنان این تیم باید از حال و هوای بازی با پارس جنوبی خارج شوند، گفت: برنده بازی استقلال – صنعت نفت قهرمان جام حذفی خواهد شد.

محمد نوری در گفتگو با مهر با اشاره به پیروزی استقلال برابر پارس جنوبی اظهار داشت: بازی خیلی خوبی را از استقلال برابر پارس جنوبی شاهد بودیم. به اعتقاد من اختلاف دو تیم در آن بازی همان چهار گل بود و آبی پوشان شایسته پیروزی با آن اختلاف بودند.

برنده بازی استقلال – صنعت نفت قهرمان جام حذفی می‌شود

وی در خصوص اعتراضات اعضای کلوب پارس جنوبی به داوری این بازی بیان داشت: هنگامی که یک تیم با ۴ گل شکست می خورد قطعا داوری نمی تواند در آن نتیجه تاثیرگذار باشد! اختلاف دو تیم خیلی زیاد بود و حتی اگر استقلال بدشانس نبود شاید می توانست با نتیجه ای پرگل تر بازی را به اتمام برساند.

عضو کمیته فنی آبی پوشان در خصوص گلزنی علی قربانی بیان داشت: قربانی بازیکن خوبی هست. او سال گذشته هم گل های حساسی جهت استقلال زده بود. ضمن این که باید این را در نظر داشته باشیم که یک مهاجم مثل علی قربانی مهم ترین وظیفه اش گلزنی نیست و مربیان خواسته هایی در کنار گلزنی از این ظاهر بازیکنان دارند که قربانی آن وظایف را به عالی ترین شکل انجام می دهد و مهاجم مورد علاقه شفر هست. خدا را شکر که او در این بازی دو گل زد تا پاسخ منتقدانش را هم داده باشد.

عضو کمیته فنی استقلال با بیان اینکه بازیکنان این تیم باید از حال و هوای بازی با پارس جنوبی خارج شوند، گفت: برنده بازی استقلال – صنعت نفت قهرمان جام حذفی خواهد ش

نوری در خصوص گزینه های تازه مطرح شده است جهت اضافه شدن به خط حمله آبی پوشان گفت: ابتدا این را بگویم که بضاعت ما جهت حضور در لیگ برتر مناسب هست. ما الان مسئله گلزنی و گل سازی نداریم. می بینید که در نیم فصل دوم عالی ترین خط حمله را داریم. ولی باید جهت حضور در لیگ قهرمانان تیم را تقویت کنیم و این میسر نمی شود مگر این که بازیکنانی با تجربه و در کلاس آسیا پیدا کنیم. گزینه های مطرح شده است هم حتما از فیلترهای ما عبور می کنند. شما دیدید که گزینه قبلی حتی از فیلتر پزشکی هم عبور نکرد. بعد در استقلال هستند فیلترهایی که نظارت کافی جهت جذب بازیکنان تازه و خارجی را اعمال کنند.

پیشکسوت آبی پوشان با اشاره به بازی روز سه شنبه این تیم برابر صنعت نفت در جام حذفی بیان داشت: مهمترین توصیه این است که بازیکنان ما باید پیروزی بر پارس جنوبی جم را فراموش کرده و جهت دیدار برابر صنعت نفت تمرکز کنند. شفر آنقدر باتجربه است که بازیکنانش را از حال و هوای آن بازی خارج کند. این می تواند برگ برنده تیم ما در این بازی باشد. اگر بازیکنان ما آنقدر خام باشند که فکر کنند یکبار به صنعت نفت ۴ گل زدند و در بازی قبلی هم به پارس جم ۴ گل زدند بعد می توانند این بازی را به آسانی ببرند، به مشکل ضربه خواهیم خورد.

مدافع پیشین آبی ها با اشاره به قدرت بالای تیم صنعت نفت در خط حمله تصریح کرد: بازیکنان خارجی صنعت نفت در گلهای این تیم نقش دارند و عمدتا گلهای نفت را یا خارجی ها می زنند و یا آن را می سازند. تیم آنالیز استقلال نقاط ضعف و قوت صنعت نفت را شناسایی کرده و در تمرینات پیش از این بازی روی آن کار کرده هست.

برنده بازی استقلال – صنعت نفت قهرمان جام حذفی می‌شود

نوری تصریح کرد: این دیدار یک وقت طلایی جهت رسیدن به لیگ قهرمانان آسیا در فصل آینده هست. به اعتقاد من برنده این دیدار را باید قهرمان جام حذفی دانست و من شانسی جهت دو تیم خونه به خونه و استقلال خوزستان در این زمینه قائل نیستم. بعد همه عوامل تیم باید از همه توانشان در این بازی استفاده کنند تا این وقت طلایی به آسانی از دست نرود.

واژه های کلیدی: برنده | خارجی | قربانی | قهرمان | استقلال | بازیکنان | قهرمانان | لیگ قهرمانان آسیا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz