زندگی – معاش بهینه ساز اطلاعات کامپیوتر

زندگی – معاش: بهینه ساز اطلاعات کامپیوتر دستگاه هوشمند موتو رجست و جو گوگل زندگی فناورانه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات استقلال با «جبار»هایش به مصاف استقلال خوزستان می‌رود

استقلال در حالی جهت دیدار با استقلال خوزستان آماده می‌شود که به نظر می‌رسد دو هافبک بازیساز این تیم جهت بازی مزبور به آمادگی رسیده باشند. 

استقلال با «جبار»هایش به مصاف استقلال خوزستان می‌رود

استقلال با «جبار»هایش به مصاف استقلال خوزستان می رود

عبارات مهم : آمادگی

استقلال در حالی جهت دیدار با استقلال خوزستان آماده می شود که به نظر می رسد دو هافبک بازیساز این تیم جهت بازی مزبور به آمادگی رسیده باشند.

به گزارش مهر، تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران که هفته نخست مسابقه های لیگ برتر را در غیاب ۴ بازیکن مصدوم و ۳ بازیکن محروم با شکست خارج از منزل برابر صنعت نفت آبادان پشت سر گذذاشت، در هفته دوم میزبان استقلال خوزستان هست. تیمی که در هفته نخست به یک پیروزی دیرهنگام خانگی برابر تراکتورسازی رسید.

استقلال با «جبار»هایش به مصاف استقلال خوزستان می‌رود

منصوریان در بازی نخست تیمش از استفاده بعضی بازیکنانش محروم بود و بعضی از بازیکنان که روی آنها بعنوان بازیکن ثابت حساب کرده بود هم هنوز به آمادگی مورد نیاز نرسیده بودند. از جمله سرور جباروف هافبک ازبکستانی آبی پوشان که تنها در دقایق نهایی جهت این تیم به میدان رفت.

جباروف در طول این هفته در کنار حضور در تمرینات گروهی آبی پوشان تمریناتی هم به صورت مجزا زیر نظر «میک مک درموت» انجام داده است تا به مرز آمادگی کامل برسد.

استقلال در حالی جهت دیدار با استقلال خوزستان آماده می‌شود که به نظر می‌رسد دو هافبک بازیساز این تیم جهت بازی مزبور به آمادگی رسیده باشند. 

از سوی دیگر با مشخص شدن وظیفه آخرین خروجی استقلال، استفاده از مجتبی جباری دیگر هافبک بازیساز این تیم هم از این هفته بلامانع است و به این ترتیب به احتمال بسیار زیاد استقلالی ها در حالی به مصاف همنام اهوازی خود می روند که از جباروف در ترکیب مهم استفاده کرده و نام جباری هم در لیست هجده نفره این تیم خواهد بود.

احتمال اینکه کادر فنی استقلال جهت دقایقی از مجتبی جباری در دیدار برابر استقلال خوزستان استفاده کند وجود دارد.

واژه های کلیدی: آمادگی | بازیکن | استقلال | خوزستان | استفاده | استقلال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz