زندگی – معاش بهینه ساز اطلاعات کامپیوتر

زندگی – معاش: بهینه ساز اطلاعات کامپیوتر دستگاه هوشمند موتو رجست و جو گوگل زندگی فناورانه

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری انتخاب‌های بعدی من اوج دیوانگی است / حجازی‌فر

بازیگر فیلم “لاتاری” گفت: من همواره به دنبال نقش‌های تازه و تجربه‌های تازه هستم و به همین خاطر در گزینش های آتی خود ریسک هایی کرده ام که همه از شنیدن آنها متعجب

انتخاب‌های بعدی من اوج دیوانگی است / حجازی‌فر

حجازی فر: گزینش های بعدی من اوج دیوانگی است

عبارات مهم : بازیگر

بازیگر فیلم “لاتاری” گفت: من همواره به دنبال نقش های تازه و تجربه های تازه هستم و به همین خاطر در گزینش های آتی خود ریسک هایی کرده ام که همه از شنیدن آنها متعجب می شوند.

هادی حجازی فر بازیگر سینمای کشور عزیزمان ایران که امسال با سه فیلم در جشنواره فیلم فجر حاضر شده است در گفت وگو با میزان، درخصوص گزینش های بعدی خود در عرصه بازیگری گفت: من همواره به دنبال نقش های تازه و تجربه های تازه هستم و به همین خاطر در گزینش های آتی خود ریسک هایی کرده ام که همه از شنیدن آنها متعجب می شوند.

وی راجع به احتمال حضورش در فیلمی کمدی افزود: اگر بفهمید جهت آینده چه کارهایی را پذیرفتم متوجه می شوید تا چه حد می توانم ریسک کنم. البته از نظر خودم این انتخابات آتی کاملاً دیوانگی است ولی حضورم در فیلمی کمدی کاملاً قطعی شده است است.

بازیگر فیلم “لاتاری” راجع به حضور خود در نقش های قهرمان محور تاکید کرد: من هیچ وقت جایگاهی خاص جهت خودم قائل نیستم و دوست دارم هر نقشی را تجربه کنم. شاید الان این نقشها را بازی می کنم ولی فردا در فیلمی کمدی و یا یکفیلم جنایی بازی کنم.

وی راجع به حضور خود در فیلم دارکوب اضافه کرد: من بازیگر مصلحت اندیشی نیستم و از حضور در فیلم خوب حتی اگر کم رنگ باشم نمی ترسم. اگر بازیگر مصلحت اندیشی بودم به هیچ وجه در دارکوب سه سکانس بازی را نمی پذیرفتم.

حجازی فر راجع به پرکار بودن خود در امسال سینمای کشور عزیزمان ایران خاطرنشان کرد: امسال تجربه های مختلفی در سینما داشتم و از اینکه پرکار باشم هیچ ترسی ندارم. از ابتدا هم قرار نبوده کارنامه بدون نقصی داشته باشم لیکن در حال تجربه کردن هستم و اگر قرار بر یاد گرفتن باشد در پروژه های زیادی به ایفای نقش خواهم پرداخت.

انتخاب‌های بعدی من اوج دیوانگی است / حجازی‌فر

واژه های کلیدی: بازیگر | دارکوب | بازیگری | بازیگر فیلم | اخبار فرهنگی و هنری

انتخاب‌های بعدی من اوج دیوانگی است / حجازی‌فر

انتخاب‌های بعدی من اوج دیوانگی است / حجازی‌فر

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz